Nowości w TRAFFIT

Użytkownicy Slacka, mamy nową funkcję w Traffit!

Slack to jedno z najpopularniejszych rozwiązań służących do komunikacji wewnętrznej w wielu firmach – korzysta z niego prawie 3 mln użytkowników dziennie, a liczba ta stale rośnie. Sami korzystamy z niego w codziennej pracy 🙂  Wiemy, że wielu z naszych klientów również, dlatego postanowiliśmy wprowadzić do Traffita nową funkcję, jaką jest integracja ze Slackiem.

Zacznij od utworzenia na Slacku nowej grupy, w ramach której Traffit będzie sygnalizował o pojawieniu się nowych kandydatów w bazie. W tym celu otwórz Slacka i kliknij na ikonę plusika przy polu Channels w lewym menu:Dodawanie nowego kanału na Slacku

Po nadaniu nazwy kliknij na Create channel i voila! Twój nowy kanał na Slacku, dedykowany nowym kandydatom wprowadzonym z Traffita, jest gotowy. Teraz wystarczy zintegrować z nim Traffita – przejdź do panelu klienta do zakładki Ustawienia –> Ustawienia systemu, na samej górze strony.

Po kliknięciu Add to Slack zostaniesz przeniesiony na stronę autoryzacji. Slack zapyta Cię o autoryzację Traffita oraz wybranie nazwy kanału, do którego mają być wysyłane informacje o nowych aplikacjach. Wybierz z rozwijanej listy nazwę kanału na Slacku, a następnie kliknij na Authorize, aby zakończyć proces integracji:

traffit-slack

Po autoryzacji w Twoim Trafficie pokaże się komunikat: „Slack jest zintegrowany z twoim Traffitem”. Dodatkowo mailem otrzymasz potwierdzenie z następującą informacją: „You just installed TRAFFIT for the Traffit Slack team.”

 

Co daje Ci integracja Traffita z Twoim Slackiem?

Możesz korzystać z mailowych powiadomień z Traffita o nowych aplikacjach, jednak przy dużej ilości zgłoszeń mogą one zwyczajnie zaśmiecać Twoją skrzynkę, a tym samym tylko utrudniać Ci pracę. Integracja ze Slackiem pozwoli Ci być na bieżąco z nowymi aplikacjami w Twoich rekrutacjach bez konieczności sprawdzania i zapełniania skrzynki mailowej. Nie musisz też dodawać do rekrutacji obserwatorów – jeśli członkowie Twojego zespołu chcą być informowani o nowych zgłoszeniach w rekrutacji, wystarczy że zaprosisz ich do dołączenia do odpowiedniego kanału na firmowym Slacku.

Każda nowa aplikacja w udostępnionym przez Ciebie formularzu zaowocuje komunikatem na wybranym kanale:

slack-powiadomienie-od-traffit

Mamy nadzieję, że ta funkcja sprawi, że pokochasz swojego Traffita jeszcze bardziej 😉

________________________________________________________________________________________

Masz jakieś pytania odnośnie Traffita? Zadaj je nam na czacie widocznym w prawym dolnym rogu ekranu – chętnie odpowiemy!

Chcesz przetestować Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo:

Komentarze

komentarzy

You Might Also Like