Nowości w TRAFFIT Ogłoszenia

Nowe funkcje w Twoim Trafficie!

Pytasz, co u nas? Bardzo ciężko pracowaliśmy, by dziś móc się Tobie pochwalić kilkoma nowościami:

 

Geolokalizacja

LokalizacjaNie musisz już szukać kandydatów tylko w konkretnej miejscowości wpisując ją ręcznie! Dzięki wprowadzeniu w Traffit geolokalizacji i załadowaniu bazy wszystkich miast i miejscowości w Polsce, możesz teraz dokładnie określać lokalizację kandydata widoczną w informacjach szczegółowych na jego profilu. Służy do tego widoczny w Ustawienia –> Konfiguracja pól nowy typ pola: Lokalizacja, które możesz umieszczać na formularzu kandydata (oraz innych konfigurowalnych formularzach, np. rekrutacji). Czy zauważyłeś przy okazji, jak uprościliśmy zakładki Ustawienia i Uprawnienia? 🙂

Takie pozwala Ci na:

  • filtrowanie kandydatów w bazie według ich lokalizacji, podając konkretną miejscowość oraz akceptowalną odległość od tej miejscowości – np. Wrocław + do 30 km od Wrocławia;
  • pytanie kandydatów w tworzonych w Trafficie formularzach aplikacyjnych o ich dokładną lokalizację z załadowanej bazy (unikniesz wtedy problemów ze znalezieniem w bazie kandydatów, którzy aplikując zrobili literówkę w nazwie miejscowości).

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-10-15-42

 

Klauzule

Wcześniej system rekrutacyjny Traffit pozwalał na dodanie jednej wspólnej klauzuli dla tworzonych formularzy. Teraz możliwe uzupełnienie w systemie całej listy klauzul, a następnie wybieranie tych, które mają być widoczne przy poszczególnych formularzach. Tworząc nową klauzulę możesz każdorazowo zdecydować:

  • czy będzie widoczna na formularzu aplikacyjnym,
  • czy będzie widoczna na profilu kandydata,
  • czy użytkownik tworzący formularz będzie mógł ją całkowicie usunąć,
  • czy, jeśli klauzula znajdzie się na formularzu, to kandydat będzie musiał ją zaakceptować, by móc zaaplikować na dane ogłoszenie:

Klauzule

Po wprowadzeniu tej opcji dodaliśmy też na profilu kandydata nową sekcję Klauzule, gdzie możesz podejrzeć które konkretnie klauzule zaakceptował dany kandydat aplikując.

 

Więcej niż 1 ogłoszenie do rekrutacji

Potrzebne Ci kilka wersji językowych ogłoszenia? Chcesz tworzyć różne ogłoszenia w zależności od tego, gdzie będą publikowane (Facebook, portale związane z pracą, własna zakładka Kariera)? Twój system rekrutacyjny Traffit pozwala Ci teraz utworzyć więcej ogłoszeń do jednej rekrutacji, a każde z nich będzie miało swój link i swój indywidualny formularz. Niezależnie od wypełnionego formularza wszyscy kandydaci będą trafiać do Twojej bazy i będą przypisani do tej konkretnej rekrutacji.

 

Źródło aplikacji na profilu kandydata

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-11-41-36Dokładne źródła aplikacji (w przypadku kandydatów aplikujących przez formularze) są już dostępne nie tylko w raportach, ale również na profilach poszczególnych kandydatów.

W przypadku, gdy aplikował kilkukrotnie z jednej strony lub z kilku stron, będziesz widział wszystkie źródła aplikacji wraz z datami kiedy kandydat uzupełnił i wysłał formularz.

 

Filtr wolnych kandydatów

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-11-55-21Zauważyłeś nową ikonkę na liście kandydatów, obok filtrów? To filtr dostępnych kandydatów. Twój system rekrutacyjny zawiera bazę wszystkich kandydatów – potencjalnych, zatrudnionych lub odrzuconych, a także aktualnie biorących udział w którejś z rekrutacji. Dzięki temu filtrowi możesz łatwo stworzyć listę dostępnych kandydatów czyli tych, którzy – zgodnie z danymi w Twojej bazie – nie są aktualnie nigdzie zatrudnieni i mogą być zainteresowani nowymi ofertami pracy.

Jak Ci się podoba? Niedługo wracamy z kolejnymi nowinkami!

________________________________________________________________________________________

Masz jakieś pytania odnośnie Traffita? Zadaj je nam na czacie widocznym w prawym dolnym rogu ekranu – chętnie odpowiemy!

Chcesz przetestować Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo:

Komentarze

komentarzy

You Might Also Like